• -
  • -

Масаж в 4 руки “Імператорський”

Масаж «Релакс» має глибокий релаксуючий ефект, знімає фізичне та психологічне перенавантаження, сприяє загальному оздоровленню і підвищенню життєвого тонусу.

Масаж недаремно вважається одним із найкращих способів зняти напругу та отримати задоволення. Адже це саме той момент, коли ти можеш просто розслабитися і ні про що не думати, поки майстер професійними рухами дозволяє порелаксувати Вашому тілу.

massaj_4_rukii

Саме з такою метою студія здоров’я та краси «Beauty Life» пропонує Вам спробувати послугу масажу під назвою «Релакс». Основною перевагою цього масажу є те, що він проводиться в чотири роки, тобто і відчуття вдвічі сильніші й ефект в два рази кращий.

Натуральні олії, які застосовуються під час процедури, діють на нервові закінчення, капіляри і біологічно активні точки. Точкове натискання надасть Вам сили і зніме м’язове напруження. Такий релаксуючий масаж, окрім розслабляючого ефекту:

Отож, дозвольте собі відкрити нові емоції та враження разом із масажем «Релакс» від студії здоров’я та краси «Beauty Life».

Ціна: 390 грн