• -
  • -

Догляд за орбітальною зоною

Догляд за орбітальною зоною — це процедура, що спрямована на догляд за шкірою навколо очей, зменшенні так званих “гусячих лапок” та набряків.

ochyОчі — дзеркало душі, саме вони якнайкраще відображають наш внутрішній стан, фізичне самопочуття та вік. Окрім цього, варто пам’ятати, що шкіра навколо очей дуже ніжна і будь-яке відхилення в роботі організму, або надмірне емоційне перевантаження відбивається на ній в першу чергу, відтак ця частина лиця потребує особливого догляду.

Саме для того, щоб Ваші очі виражали тільки щастя і не давали жодних натяків на паспортний вік, студія здоров’я та краси «Beauty Life» пропонує послугу догляду за орбітальною зоною.

Під час цієї процедури косметолог підбере спеціальні засоби захисту від зморшок або набряків та синців під очима індивідуально для кожного пацієнта, адже проблеми шкіри навколо очей та її причини можуть бути різними. У студії здоров’я та краси «Beauty Life» можуть застосовувати ліфтингові процедури, що забезпечать підтяжку і розгладження зморшок.

Будьте певні, після послуги догляду за орбітальною зоною оточуючі Вас люди будуть милуватися красою Ваших очей, не відволікаючись на дрібні проблеми шкіри навколо, тому що їх просто не буде!

Ціна: 185 грн