• -
  • -

Гальваніка

Гальваніка застосовується у професійній косметології майже повсюдно. Вона допомагає оптимізувати внутрішньоклітинні метаболічні та окисно-відновні процеси, стимулює синтез колагену, еластину, білків, ліпідів, ферментів і АТФ.

Разом з тим, відбувається потужна активація ендокринних функцій, тому банальне струмове вплив в апаратної косметології здатне самим сприятливим чином вплинути на всю життєдіяльність організму.

Таким чином, омолодження шкіри, її очищення і прискорена регенерація – не єдині ефекти, на які можна розраховувати від гальванічних процедур. Останнім часом апаратні методи в косметології придбали надзвичайну популярність. Тільки з їх застосуванням шкірні покриви дійсно набувають пружність, гладкість і еластичність.

Окрім цього, гальваніка допомагає:

Кожна представниця прекрасної половини людства прагне бути красивою, притягувати погляди протилежної статі, стати такою, щоб інші говорили, що в ній є якийсь магнетизм. Для того, щоб добитися такого результату потрібно бути не просто красивою, але й здоровою, щоб шкіра так і сяяла здоров’ям. Допомогти досягти цієї цілі жінкам може процедура під назвою гальваніка, яку пропонує студія здоров’я та краси «Beauty Life».

Дозвольте своїй шкірі набути яскравого кольору, стати сяючою та притягувати чоловічі погляди – відвідайте сеанс гальваніки у студії здоров’я та краси «Beauty Life».

Ціна: 400 грн

 

kosmetolog-apparat