• -
  • -

Про нас

Студія здоров’я та краси «Beauty Life» – це елітний заклад, в якому про Вас зможуть потурбуватися і подарувати тільки позитивні емоції. Тут завжди панує тепла й невимушена атмосфера, в якій привітний та ввічливий персонал запропонує Вам не лише догляд за тілом, але й запашний чай чи ароматну каву, подбають про те, щоб Ви з комфортом доїхали додому і викличуть таксі.

 

А завітати сюди причина завжди знайдеться. Студія здоров’я та краси «Beauty Life» пропонує широкий спектр різнопрофільних оздоровчих та SPA-масажів, апаратна косметологія для будь-якого віку. Окрім цього, колектив закладу може організувати Вам SPA-побачення для закоханих і захопливо-розслабляючі дівич-вечори.

Студія здоров’я та краси «Beauty Life» використовує весь потенціал традицій, досвіду і сучасних технологій в боротьбі за красу обличчя і тіла. Наші лікарі-косметологи поєднують професійну косметику, апаратні методики і медичні знання для ефективного впливу на обмінні процеси шкіри і максимального уповільнення ознак старіння.

У нашому розпорядженні знаходяться передові апаратні технології по догляду за обличчям і тілом, а також професійна косметика. Використання технологічного обладнання і сучасних методик забезпечує максимальний ефект кожної процедури.

Фахівці нашої студії складуть для вас індивідуальну програму, яка дозволить вам якнайкраще скористатися всіма перевагами сучасної косметології – створити ідеальний естетичний образ і повернути здоров’я шкірі.

Наші лікарі постійно стежать за новими технологіями і свіжими розробками виробників косметичної продукції, систематично проходять майстер-класи та тренінги, курси підвищення кваліфікації.

У студії здоров’я та краси «Beauty Life» Вам запропонують:

Салон пропонує процедури зі східної медицини: східні масажі, застосування ароматичних олій, поживних масок для обличчя і тіла. Професійні лікарі-косметологи лікують проблеми шкіри, використовуючи різні апаратні методики, а також здійснюють індивідуальний підбір фітопрепаратів і допоможуть Вам підібрати косметику для догляду за обличчям вдома .

Окрім цього, постійних клієнтів тут завжди чекають подарунки, приємні бонуси, запрошення на свята закладу. Подаруйте собі можливість розслабитись та потурбуйтеся про себе — віддайте себе в дбайливі руки професіоналів студії здоров’я та краси «Beauty Life».