• -
  • -

Безголкова карбоксітерапія

Безголкова карбоксітерапія – це методика відновлення внутрішнього дихання шкіри, внаслідок чого покращується мікроциркуляція крові і стан шкіри.

Красивою є та шкіра, яка достатньо насичена поживними речовинами та киснем. При такому типі шкіри не виникає жодних подразнень, прищів, чи інших проблем, оскільки завдяки хорошій циркуляції крові вона добре насичується киснем. Саме до цього і прагнуть всі представниці прекрасної половини людства.

Такого результату можна добитися за допомогою послуги безголкової карбоксітерапії від студії здоров’я та краси «Beauty Life». Процедура відбувається у декілька етапів. Спочатку проводиться ліфтинговий масаж шкіри для того, щоб максимально розкрити всі пори. А після цього на обличчя накладається спеціальна маска, збагачена киснем і поживними речовинами, які втягуються шкірою.

Безголкова карбоксітерапія є неінвазивною процедурою, тобто не відбувається жодного вколювання, і є абсолютно безболісною та комфортною для пацієнта.

ros_6780

 

Така послуга дозволяє максимально наситити шкіру лиця поживними речовинами та киснем, внаслідок чого:

Отримайте чисту, гарного кольору та приємну на дотик шкіру обличчя разом з послугою безголкової карбоксітерапії від студії здоров’я та краси «Beauty Life».

Ціна: 400 грн