• -
  • -

Безголкова мезотерапія

Безголкова мезотерапія – процедура, що спрямована на вирішення проблеми вікових змін шкіри обличчя, шиї та зони декольте.

Час – річ неспинна і, на жаль, впливає на всіх нас, відтак ми всі піддаємося дії років, і в 40 років нам стає важко бути такими ж красивими та привабливими, як у 20. А так хотілося б, хоч трохи, обманути вік і відображення в дзеркалі, а не хмуритися від виникнення чергової зморшки на обличчі, шиї чи зоні декольте.

Та попри те, що боротися з впливом часу річ даремна, можна хоча би уповільнити його дію і приховати передчасне старіння шкіри. Це можливо завдяки послузі безголкової мезотерапії від студії здоров’я та краси «Beauty Life».

Процедура безголкової мезотерапії полягає у дії електропорації, тобто відкриття клітин шкіри за допомогою електричних імпульсів і введення в них трансдермальних продуктів. Основною перевагою безголкової мезотерапії є відсутність болю під час введення «коктейлю» для боротьби зі старінням шкіри та відсутність набряків.

Після насичення Вашої шкіри поживними речовинами, яких з часом стало вироблятися все менше, вона знову стане еластичною, пружною, а контур обличчя буде чітким і підтягнутим.

Перевагами мезотерапії без голки є:

Скористайтеся можливістю трішки призупинити дію часу разом із студією здоров’я та краси «Beauty Life» і безголковою мезотерапія.

Ціна: 450 грн