• -
  • -

Масаж голови

Масаж голови – це процедура, що допоможе позбутися болю голови, зняти напругу, розслабити м’язи потилиці та шиї, а також повпливає на стан та ріст Вашого волосся.

foto-34

Якщо у Вас інколи після довгого робочого дня, або після великого емоційного перевантаження, виникає відчуття, що голова от-от лусне, і Вам хотілося б, щоб хтось легкими та приємними рухами доторкнувся до неї та допоміг розслабитися, то Вам просто необхідно записатися в студію здоров’я та краси «Beauty Life» на сеанс масажу голови, і миттєвий результат та хороше самопочуття Вам гарантовано.

Під час процедури кваліфікований лікар зможе професійними рухами зняти будь-яке навантаження. Після чого виникає відчуття, що стає не просто набагато легше фізично, а й думається якось легше і думки стають світлішими та яскравими. Лікар професійними рухами та натисками на спеціальні активні точки допоможе позбавитися від болів голови, на потилиці і навіть шиї.

Окрім цього, масаж голови дуже добре впливає на стан волосся та шкіри, адже після цього неактивні волосяні цибулини розкриваються, волосся стає густішим, блискучим та дуже привабливим.

Ціна: 220 грн

А для максимального задоволення, Ви можете добавити будь-яку послугу на Ваш вибір ( 150 гривень) :

Будь-яку послугу на Ваш вибір ( 200 гривень) :

Не тратьте часу, отримуйте найкраще разом з студією здоров’я та краси Beauty Life.