• -
  • -

Масаж спини

Комірцева зона — це масаж, призначений для чоловіків і жінок, у яких сидяча робота в офісі, або ж за кермом автомобіля.

Шия — це та частина тіла, яка потребує догляду ні скільки не менше за обличчя, і це пов’язано не лише зі станом шкіри, а й з м’язами самої шиї і потилиці. Адже дуже часто після довгого робочого дня, сидячи десь в офісі чи за кермом автомобіля, відчувається важкість в потилиці, біль м’язів шиї, що може викликати навіть мігрені.

Відтак для того, щоб зняти напруження, варто потурбуватися про комірцеву зону — саме таку послугу і пропонує студія здоров’я та краси «Beauty Life».

Під час такої процедури кваліфікований лікар професійно потурбується про шкіру та м’язи шиї і потилиці. Догляд за комірцевою зоною — це оздоровчий масаж із застосування спеціальних олій для проблемних ділянок воротнікової шиї.

Опісля масажу комірцевої зони відчувається полегшення в районі потилиці, м’язи розслабляються, зникає постійне відчуття напруги.

foto-6

Дозвольте собі розслабитися після неперервних робочих буднів та зняти болі й напругу в комірцевій ділянці шиї за допомогою професійних лікарів студії здоров’я та краси «Beauty Life».

Ціна: 350 грн/50 хв

            250 грн/30 хв