• -
  • -

Парафінотерапія та масаж рук

Парафінотерапія – процедура, в яку «закохуються» жінки і чоловіки з першого разу. Варто тільки один раз відчути, як теплий парафін м’яко зігріває ваші руки і стопи, поки ви просто насолоджуєтеся відпочинком, і потім побачити приголомшливий результат – ніжну, зволожену та оксамитову шкіру!Ви теж неодмінно станете шанувальником цієї процедури, адже в ній поєднуються дві найважливіші якості: приємний розслабляючий догляд і прекрасний ефект для шкіри. До того ж не можна забувати і про оздоровлюючі властивості парафінотерапії.

З якими проблемами може боротися парафінотерапія рук та ніг?

Шкіра наших рук і стоп піддається негативному впливу цілий день.Вітер, сонце, мороз, гаряча вода, використання побутової хімії – ось далеко не повний список тих факторів, які змушують шкіру наших ручок втрачати пружність, м’якість, призводять до появи зморшок, сухості, лущення.Стопи також щодня страждають від механічного впливу, тертя, тиску, що призводить до загрубення шкіри, появі мозолів, тріщин і т.п.

Яка дія парафінотерапії на шкіру рук і ніг?

Важливо розуміти, що в нашій студії використовується спеціальний парафін, який пройшов попередню очистку, з додаванням всяких корисних речовин, рослинних екстрактів, вітамінів і т.п.

 За рахунок чого досягається такий ефект?

Звичайно ж, основним секретом даної процедури є унікальні властивості парафіну.Ця речовина має низьку тепловіддачу, а це означає, що нагрітий до 50 градусів цельсію парафін при нанесенні на шкіру не обпече її, а буде дуже повільно поступово віддавати їй своє тепло.Абсолютно всі відгуки про парафінотерапії для рук або ніг, проведеної фахівцем в салоні, підтверджують, що під час процедури відчувається лише приємне відчуття тепла. Можливість опіку виключена повністю!Отже, парафін розігрівається, наноситься на шкіру рук або ніг, після чого він блокує доступ повітря до шкіри, при цьому повільно і поступово віддає шкірі тепло і збільшує температуру тканин на 1-3 градуси.Завдяки цьому досягається ефект своєрідної сауни, що призводить до посилення припливу крові до тканин за рахунок розширення капілярів.Прилив крові, в свою чергу, призводить до того, що посилюються обмінні процеси в тканинах, розширюються пори, виводяться токсини, розсмоктуються інфільтрати, відновлюються тканини.При парафінотерапії в салоні краси,  волога, яка виділяється в результаті прогріву, не випаровується, оскільки немає доступу до повітря, а знову вбирається в шкіру, а з нею і різні поживні і лікувальні речовини з попередньо нанесених косметичних кремів.Парафінотерапія, таким чином, стимулює регенерацію шкіри, забезпечує їй якісне зволоження та живлення, надає протизапальний ефект, усуває больові відчуття і т.п.

Парафінотерапія в салоні Beauty Life має 5 важливих переваг:

З вашими ручками та ніжками буде працювати досвідчені кваліфіковані майстри, які чітко проконтролюють весь процес парафінотерапії, підберуть добавки (масла, вітаміни і т.п.), які допоможуть ефективніше вирішити саме ваші проблеми зі шкірою.

Тривалість: 30 хв

Ціна: 150 грн (2 процедури – 200 гривень)