• -
  • -

RF-ліфтинг

Радіочастотний ліфтинг (RF-ліфтинг) дозволяє здійснювати підтяжку обличчя без хірургічного втручання, а також стимулює роботу клітин, що відповідають за загальний стан дерми.

Відбувається це за рахунок розігріву колагену і еластину до температури, при якій ці білки, що відповідають за пружність шкіри, згортаються в щільні спіралі, тим самим справляючи враження ліфтингу. Радіочастотні імпульси також сприяють розщепленню жиру на гліцерин і жирні кислоти, які згодом виводяться з організму природним шляхом. Таким чином, відбувається відновлення первісної структури ліфтингових волокон.

RF-ліфтинг застосовується в усьому світі провідними косметологами і сприяє:

Переваги  RF-ліфтингу 

Крім ефекту ліфтингу, який досягається за рахунок радіочастотних імпульсів, цей метод має ряд переваг, про які варто згадати окремо:

Показання 

Також RF-ліфтинг успішно застосовується в наступних випадках:

Протипоказання

Як і будь-яка косметологічна процедура, RF-ліфтинг має ряд протипоказань:

Існує ряд свідчень, які не виключають використання RF-ліфтингу, однак при їх наявності професійний косметолог все ж порадить вам утриматися від цього методу:

Рекомендації

  1. Не пропустіть можливість обговорити з вашим косметологом новий образ життя після процедури омолодження для збереження отриманого результату.
  2. Побережіть свою шкіру від перегріву (сонце, сауна, баня) перші два-три дні, утримайтеся пару тижнів від засмаги і відвідування солярію. Захищайте шкіру спеціальними засобами з УФ захистом, користуйтеся тільки перевіреними косметичними засобами.
  3. Уникайте контакту дерми з хімікатами (наприклад, в басейні).
  4. Постарайтеся переглянути свій раціон харчування на користь натуральної та багатою на вітаміни їжі.
  5. Пийте більше простої і чистої води.
  6. Своєчасно відвідуйте свого косметолога, адже турбота про зовнішність – це постійна робота, що приносить відмінні результати при правильному дотриманні рекомендацій фахівця.
  7. Дбайливо ставлячись до себе і свого здоров’я, ви вносите неоціненний вклад у свою красу і молодість.

ros_6553

 

Ціна: 420 грн