• -
  • -

Spa дівич-вечір

     Плануєте провести незабутній час у колі найближчих подруг? Вам надоїла буденність та дратують шумні заклади? Тоді наша послуга «Spa дівич – вечір» саме для Вас. Ми організуємо будь- який важливий день : дівич-вечір,  день народження, іменини, або ж довгоочікувану зустріч з подругами так, щоб він запам’ятався надовго.
Думаєте такий день потрібно планувати дуже довго, вигадуючи все нові і нові сюрпризи?
Ми розвіємо ваші сумніви. Якщо хочете організувати найкраще, незабутнє свято для себе і подруг – ви в правильному місці.

Як усе відбувається?

SPA-салон у своєму розпорядженні має широкий спектр послуг, що надають своїм клієнткам, завдяки цьому Ви точно залишитеся задоволені після дівич-вечора. Стандартний набір процедур складається з сауни, пілінгу, обгортань, різноманітних масажів.  Адміністратор «Beаuty Life» допоможе обрати процедури для найвибагливішого клієнта: організувати фуршетний стіл та реалізувати всі Ваші побажання.
Сертифікат на SPA вечір стане неймовірним подарунком для близької подруги, найкращої у світі сестри, мами, чи свекрухи. Для будь-кого з представниць прекрасної половини людства такий подарунок буде чудовою нагодою розслабитися і пізнати неймовірно яскраві відчуття.

Студія здоров’я та краси Beauty Life переконує, що гармонія, краса та гарна компанія – найкраще свято, про яке може мріяти справжня жінка!

Телефонуйте, та обирайте послуги, які підходять саме Вам!

Ціна: від 600 грн (за особу) + оренда студії – 150 грн/год