• -
  • -

Ультрафонофорез

Принцип дії ультрафонофорезу

Суть методу в тому, що лікарські та косметичні засоби вводяться в поверхневі шари шкіри за допомогою ультразвукової хвилі.  Ультразвук покращує процес відновлення клітин, зменшує набряки, а також підвищує «сприйнятливість» шкіри до активних компонентів використовуваної сироватки, за рахунок чого косметологічний препарат має більш інтенсивний вплив. Компоненти активної сироватки, проникаючи при ультрафонофорезі, накопичуються і поступово надходять в організм. Тобто вплив введеного косметичного препарату триває протягом декількох днів після процедури ультрафонофорез. По-іншому цю процедуру називають ще ультразвуковою терапією.

Ультрафонофорез обличчя – чудовий ліфтинг-ефект з першої процедури.

Ультрафонофорез при вугровій висипці та акне

Крім того, якщо у Вас проблемна шкіра, схильна до акне, ульртафонофорез допоможе Вам вирішити і цю естетичну проблему – ультрафонофорез в косметології також відомий помітним протизапальним ефектом. Вже після декількох процедур усувається жирність шкіри, звужуються пори на обличчі. За допомогою процедури ультрафонофорез можна також домогтися розм’якшення і розсмоктування рубців. Ефект пояснюється тим, що ультразвук активізує синтез білка усередині клітин і сприяє відновленню пошкоджених тканин.

Як проходить процедура ультрафонофорезу в нашому салоні

Попередньо косметолог очищає Вашу шкіру, а потім наносить на неї спеціальний косметичний препарат. За допомогою ультразвукового електрода фахівець робить легкі торкання по шкірі. Залежно від потужності ультразвукової хвилі на шкіру виявляється вплив різної глибини. Що важливо, Ви не відчуєте абсолютно ніякого дискомфорту – лише приємну вібрацію на шкірі. Ультразвукова терапія діє дуже м’яко і є абсолютно безболісною процедурою.

Чому ультрафонофорез обличчя варто робити в салоні краси «Beauty Life»

 

ros_6520

Ультрафонофорез полягає у поєднанні дії на шкірні структури ультразвукових хвиль і спеціальних підібраних косметологічних препаратів. За допомогою ультразвукових хвиль введення препаратів здійснюється на глибину приблизно в 2-6 см, що сприяє глибокому зволоженню шкіри.

Ультрафонофорез є хорошим вирішенням проблеми сухої шкіри. Для значного зволоження  потрібно пройти декілька сеансів ультрафонофорезу, це дозволить шкірі насититися поживними речовинами якомога більше і зробить її еластичнішою й пружнішою.

Потурбуйтеся про хороший стан своєї шкіри і насичення її поживними речовинами – пройдіть послугу ультрафонофорезу від студії здоров’я та краси «Beauty Life».

Ціна: 400 грн