• -
  • -

Ультразвукова чистка

Ультразвукова чистка обличчя

Ультразвукова чистка – це професійна косметологічна процедура, яка дозволяє дбайливо, але ретельно очистити шкіру від жиру та інших забруднень, не травмуючи її. Під дією генератора особливих хвиль, пори шкіри розширюються, з них видаляється бруд, залишки макіяжу, лікарських засобів, а також секрет шкірних залоз.
В процесі УЗ-чистки хвилі не тільки розширюють пори шкіри, але і покращують її кровопостачання. Після проведення такої процедури шкіра виглядає свіжою, молодшою. Мімічні зморшки на ній помітно зменшуються, пори – звужуються, вирівнюється загальний рельєф поверхні.
Ультразвук здатний проникати глибоко в шкіру і впливати на неї найкращим чином. УЗ-хвилі мають протизапальну, протиалергічну і навіть знеболюючим діями. З їх допомогою можна не тільки м’яко очистити шкіру, звузити пори і вивести з організму токсини, але і підвищити еластичності шкіри, впоратися з проявами целюліту, зробити більш чіткими контури тіла і овал обличчя. Багато років УЗ-чистка обличчя ефективно допомагає косметологам боротися з прищами, вуграми, жировиками, роблячи шкіру більш підтягнутою і доглянутою.
Переваги УЗ-чистки лиця

У салоні краси Beauty Life для проведення даної процедури використовується тільки новітнє обладнання. Дотики лопатки апарату до шкіри викликають вібрацію, що допомагає зняти ороговілий, забруднений шар шкіри. Процедура ультразвукової чистки обличчя має ряд переваг, серед яких:

Як проводиться чистка обличчя ультразвуком

Процедура УЗ-чистки обличчя складається з декількох етапів:

Ультразвук має властивість активувати окислювально-відновні процеси, сприяючи формуванню нових колагенових і еластинових структур.Під дією ультразвуку, пори шкіри ефективним чином розширюються, з них з легкістю віддаляється шкірний жир і забруднення. Шкіра помітно покращує свій вигляд, розладнується, робиться пружною, зникають мімічні зморшки, поліпшується кровообіг і зменшуються набряки. Крім того, за рахунок нормалізації коллагеновой структури,  поліпшується тонус шкіри, і вона виглядає більш підтягнутою.
Великий досвід проведення процедур, сучасне обладнання та висока кваліфікація лікарів косметологів клініки Beauty Life дозволяє проводити ультразвукову чистку особи з максимальною ефективністю. Наші лікарі знають, як зробити вашу шкіру молодою, здоровою і красивою!

ros_6503

 

Дозвольте собі відчувати себе і бути привабливою – пройдіть ультразвукову чистку від студії здоров’я та краси «Beauty Life».

Ціна: 400 грн