• -
  • -

Загальний оздоровчий масаж тіла

Загальний масаж тіла – це та процедура, що дозволяє розслабитися справді всьому тілу. Після масажу всі м’язи, починаючи від кінчиків пальців і аж до маківки голови, повернуться в тонус, позбувшись від наслідків попередніх навантажень.

Ми всі страждаємо від постійних навантажень, і це по-різному відбивається на нашому організмі та його зовнішньому вигляді. Адже навіть вчені стверджують, що не тільки фізичні заняття несуть навантаження на тіло, але й емоційні переживання та стреси.

І вже давно відомо, що позбавитися наслідків цих навантажень допомагає масаж, який має релаксуючу та відновлюючу дію. Саме для того, щоб Ви могли повністю розслабитися самі і розслабити кожну клітинку свого тіла, студія здоров’я та краси «Beauty Life» пропонує послугу загальний масаж тіла.

Під час процедури відбувається масажування голови, спини та задньої поверхні ніг із застосуванням натуральних олій, що допомагають відкритися клітинам шкіри, покращують циркуляцію крові та дихання шкіри. Окрім цього, такий масаж покращує обмін речовин та пришвидшує вивід токсинів з організму.

Подаруйте своєму тілу можливість відчути шалену насолоду та хоч ненадовго відірватися від земних думок – завітайте в студію здоров’я та краси «Beauty Life» на сеанс загального масажу тіла.

Ціна: 500 грн

foto-5